מועדון הצילום הדרוזי מזמין אותכם לתערוכת צילום ציפורים בטבע במסגרת ״פסטיבל חורף של ציפורים״ 2014. המועדון נוסד על מנת לקדם את עולם הצילום במגזר.
בין מטרותיו עזרה בשימור המורשת הדרוזית, חינוך והעלאת המודעות לנושאים סביבתיים בקרב הצלמים וכלל האוכלוסייה.
הוא נועד לאפשר לצלמים וחובבי צילום ללמוד ולהתפתח בדרך של הפריה הדדית, שיתוף, למידה, כמו כן שואף המועדון לקדם ההכרה בצילום טבע ומורשת כסוג של אומנות, לחתור למצוינות ולמקצועיות ודגש על שמירת כללי האתיקה והתנהגות, השתתפות פעילה במיזמי המורשת הדרוזית, שמירה על הטבע ושיתוף פעולה עם ארגונים סביבתיים.
 
התערוכה תתקיים בגן הקסום, גן אל-מונה הממוקם בג'וליס בהנהלת נאג'י עבאס -שעריו כשערי גן עדן , כבר בכניסה מריחים ריח של פרחים ושומעים קולות הציפורים עם זרימת המים וורחשי המפלים שגורמים לנחת ורוגע נפשי , גן אל-מונה נותן למבקר תחושה של חיי אגדה, זהו " גן העדן " שאין כמוהו בארץ.
הגן הפך לבעל מוניטין ארצי ומקום עליה לרגל של רבים,חתנים וכלות מכל רחבי הארץ המבקשים להצטלם ברקעיו הנפלאים של הגן, צלמים,אומנים.
 
לינה ואירוח,
הבית במטע
אירוח דרוזי אותנטי בסוויטות זוגיות ומשפחתיות מול נופי הגליל הקסומים
בנוף הקסום ועוצר הנשימה של הגליל, בכפר הציורי ג'וליס, נמצא מתחם האירוח הבית במטע המזמין אתכם ליהנות מאירוח דרוזי מסור ומפנק.
ניתן לקיים בבית במטע אירועים וסעודות לקבוצות עד 25 אנשים וליהנות מארוחת ערב דרוזית אותנטית, בה יוגש מגןן רחב של מאכלים ומטעמים, שתייה חמה וקרה ופינוקים מתוקים.
בואו ליהנות מאירוח חם ואותנטי מול נופי הגליל
 
לתיאם מראש ניתן ליצור קשר
 
נאג׳ 052-431-8414
אייל 052-921-3556
איתן 052-322-2004
הבית במטע 052-924-4817

תערוכת צילום "ציפורים בטבע"